follower

July 22, 2011

ASSALAMUALAIKUM........


Hye Semua!! Selamat pagi Jumaat!! cuaca mendung je hari ni...naseb bek xhujan..si "dia" (buah hati pengarang jantung pisang)  pon teragak2 tadi, samaada nak hantar mimi naik motor or kete..kang naik motor hujan,kalo naik kete alamatnye lambat la mimi sampai ofis...semalam pon sampai lambat..urmmm...

pikir punya pikir,tengok cuaca mendung je,dia pon decide naik motor jela...xsampai 15min,dia da tercegat depan pintu rumah mimi..biasa amek masa setengah jam baru sampai...naseb la xhujan..hehehe..sampai ofis,bos da ada dekat depan,baca surat khabar...pe la mimi ni,ada ke bos sampai dulu..sepatotnye pekerja la datang awal sebelom bos kn?? ishhh3..pe nak jadi la.. :)

Ok la...pada kaum2 adam..hari ni hari jumaat ye..jangan wat2 lupa pulak..tunaikan la apa yang patot ye..hehehe...akhir kata...




 

2 comments:

belogkayangan said...

hehe.. selamat hari jumaat untuk mimi :)

Mimie said...

hehehe...thanks BK..nk panggil BK jela lpas ni..sori baru perasan BK komen..hahaha